wtorek, 24 stycznia 2017

Dzień Babci i Dziadka w naszej klasie.

Do tego święta przygotowywaliśmy się bardzo długo. Uczyliśmy się piosenek, wierszyków o babci i o dziadku oczywiście. Ozdobiliśmy, najpiękniej jak umieliśmy zaproszenia. Najwięcej jednak pracy włożyliśmy w wykonanie laurek. To nic, że niektórzy musieli przygotować cztery laurki, dwie dla babć i dwie dla dziadków. Ręce bolały od wycinania, ale laurki wyszły przepiękne. Każda laurka to akwarium, w którym pływa złota rybka. Ta rybka będzie spełniała każdego dnia trzy życzenia babci i dziadkowi. Wiemy, że mają ich dużo. 

Nasz występ podobał się gościom. Były brawa, śmiech i łzy wzruszenia. Babcie i dziadkowie bawili się z nami w zabawy ze swoich dziecięcych lat. Był quiz: Czy znam swojego dziadka? Przekonaliśmy się również, że babcie potrafią rozpoznać swojego wnuka z zamkniętymi oczami.  Uroczystość udała się, dzięki pomocy naszych mam, którym za wszystko bardzo dziękujemy. 

Babciu, dziadku życzymy Wam wszystkiego najlepszego!O Dniu Babci i Dziadka można przeczytać również na stronie szkoły http://www.splipsko.witrynaszkolna.pl/strona=aktualnosci

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz